Kır Düğünü İstanbul

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kır Düğünü Modası Nedir?

Kır Düğünü İstanbul’da gelenekselleşen kapalı düğün salonlarının aksine, gelişen moda sektörü düğün mekanlarını da etkilemiştir. Günümüzde insanlar yapacakları organizasyonlar için olabildiğince ferah ve geniş mekanlar tercih edip, davetlilerine rahat mekanlar sunmayı arzu edinirler. Bu arzu zamanla kapalı düğün salonlarından dışarı taşmıştır. Kır düğünü, bu kalıplaşan kapalı salon algısını yıkan, sizi ve davetlileri doğal ortamda eğlendirirken sıkmamayı amaç edinen düğün stiline verilen addır. Kır düğünü yapanlar son dönemlerin lüks algısının aksine doğallığı tercih etmekten yanadırlar. Çoğu kişi kır düğünü uygun fiyat aralığında değildir diyerek yanılgıya düşmektedir. Pek çok lüks otel salonlarından ziyade kır düğünü uygun fiyat aralığındadır. Günümüz Türkiye’sinde İstanbul’da kır düğünü Pendik civarlarında oldukça fazla organizasyon şirketine sahiptir. Kır düğünü Polonezköy civarında da rağbet görmektedir.

Kır Düğünü Nerede ve Ne Zaman Yapılır?

Son yıllarda giderek rağbet gören kır düğünü, kapalı salonlarda değil, geniş ve ferah dış ortamlarda gerçekleştirilen organizasyonlardır. Peki, kır düğünü nerede yapılır? Bulunulan şehre ve konuma bağlı olarak bu sorunun cevabı değişebileceği gibi, pek çok yer önerisi söylemek de mümkündür. Kır düğünü nerede yapılır sorusuna en doğru cevap kısıtlamanın çok olmadığı dış mekanlar olacaktır. Kır düğünü İstanbul‘un dışında Pendik civarında organizasyon şirketlerine sahip olsa da Tekirdağ bölgesi, doğal güzelliği sayesinde tercih edilen bir bölgedir.

Bu organizasyonlar, açık hava ve toprak bütünlüğünü sağlayarak organizasyon sahiplerini ve konukları rahatlıkla ağırlamaya yönelik olduğu için olabildiğince geniş mekanlarda gerçekleştirilmesi tavsiye edilir. Kır düğünü yapanlar öncelikle katılmasını umdukları davetli sayılarını belirlemeliler, sonrasında kır düğünü nerede yapılır sorusuna cevap için organizasyonlar ile iletişim kurmalıdırlar. Organizasyon yapmak isteyen kişilerin aklındaki bir diğer soru ise; kır düğünü ne zaman yapılır sorusudur. Kır düğünü ne zaman yapılır sorusuna en güzel cevap yaz aylarıdır. Bununla beraber ilkbaharın yağış almayan mevsimleri de bu düğünler için uygundur. Organizatörler kır düğünü ne zaman yapılır ve kır düğünü uygun fiyat konusunda sizinle beraber bir tarih belirleyeceklerdir.

 

Kır Düğünü Mekanları Nerelerdir?kır düğünü istanbul

Türkiye coğrafyası ve iklimi sebebiyle bu organizasyonlara rahatlıkla ev sahipliği yapabileceği gibi İstanbul, Ankara ve İzmir gibi kalabalık ve insan gürültüsünün yoğun olduğu şehirlerde kır düğünü mekanı ayarlamak oldukça zor olacaktır. Kır düğünü mekanları ve fiyatları İstanbul gibi büyük bir şehirde çok daha fazla organizasyon firmasına sahip olunduğu için seçme imkanını arttırmaktadır. Yine de kır düğünü yapanlar organizasyon sahipleri ile beraber mekanı görerek karar vermelidirler. Kır düğünü İstanbul mekanları ve fiyatları içinde sizi tatmin etmese bile şehir dışı seçenekleri düşünebilirsiniz. Kır düğünü Polonezköy dolaylarında oldukça rağbet almaktadır.

Kır Düğünü için İdeal Bir Mekan; Olimpos!

İstanbul’un kalabalıklığından sıyrılıp kır düğünü yapmak isteyenler için 1000 kişi kapasiteli Olimpos Beyaz Bahçe Kır Düğün alanı, evlilik, sünnet düğünleri, nikah, mezuniyet törenleri, kına gecesi, konser, kurumsal şirket yemekleri ve baby shower gibi pek çok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Kır düğünü mekanları ve fiyatları İstanbul için tercih edilen bir mekandır. Bu alan, etrafında atların dolaştığı bir çit ile çevrili 100 dönüm arazi üzerine konumlandırılmıştır. Bunun 2000 metrekaresi (2 dönüm arazisi) düğün organizasyonu için ayrılmıştır. Bahçe iki ana bölümden oluşmaktadır. Bunlardan ilki etrafı çiçeklerle donatılmış 25 metrelik yürüyüş yolu ile başlayan kokteyl ve karşılama alanına giden bölümdür. İkinci bölüm ise At Nalı Giriş kapısı ile başlamaktadır. Bu kapı ile beraber 70 metrekarelik piste yönlendiren kırmızı halıdan yürüyerek sahnemize ulaşırız. Sahnemiz ise bahçenin ortasında 20 metrekarelik bir alanda çiçek, tül ve ledler ile süslenmiş şekilde konumlandırılmıştır.

Çoğu organizatör sahibi kır düğünü Pendik ve kır düğünü Polonezköy arayışlarında Olimpos Düğün salonu ile tanışmışlar ve memnun kalmışlardır. Büyük şehirlerin karmaşıklığından kaçmak için Tekirdağ’da bulunan Olimpos Beyaz Bahçe Kır Düğün Salonu kapılarını sizlere açmaktadır! Detaylı bilgi için http://www.olimposatlisporkulubu.com/iletisim/  adresindeki iletişim numarası veya mail ile bize ulaşabilirsiniz.

olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-01
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-02
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-03
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-04
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-05
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-06
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-07
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-08
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-09
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-10
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-11
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-12
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-13
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-14
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-15
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-16
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-17
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-18
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-19
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-20
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-21
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-22
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-23
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-24
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-25
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-26
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-27
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-28
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-29
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-30
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-31
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-32
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-33
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-34
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-35
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-36
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-37
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-38
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-39
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-40
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-41
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-42
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-43
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
TELEFON HATTIMIZ AKTİF (0282 606 04 90) - TIKLA ARA