Kır Düğünü

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Masalsı Kır Düğünü Organizasyonu

Olimpos Atlı Spor Kulübü ve Restoranı, Tekirdağ il sınırı içerisinde bulunmaktadır. Çorlu’ya 5 km mesafede bulunan at çiftliği, kır düğünü yerleri arasında en popüler mekanlardandır. Beyaz Bahçe konseptiyle, 1000 kişi kapasiteli açık alanda kır düğünü fiyatları İstanbul mekanları arasında en ekonomik olanıdır. Dört farklı menü seçeneği ile her bütçeye göre hizmet sunmaktadır. Full Corse menü seçeneği, kokteyl, tek tabak aperatif ve tek tabak ana yemek seçenekleri ile organizasyon fiyatları belirlenmektedir. Her çarşamba akşamı ve özel günlerde canlı müzik keyfi sunan Olimpos, kır düğünü mekanları ve fiyatları konusunda hem kaliteli hem ekonomik seçenekler kır düğünü fiyatları 2016 referanslarıyla sunmaktadır. En kaliteli hizmeti sunmak için maksimum 520 kişilik yemek hizmeti ve fiyatları 2016 yılında en çok tercih edilen etkinlik, açık büfe kahvaltı alanı ve kır düğünü alanında Lüleburgaz kır düğünü mekanları arasında seçilmiştir.

Olimpos Atlı Spor Kulübü Etkinlikleri

İngiliz ve Avrupa atları bulunan çiftlikte, at yetiştiriciliği, at satışı ve binicilik eğitimleri bulunmaktadır. Açık büfe kahvaltı, kır nikahı, kır düğünü yerleri ve Olimpos Kış Restoranı ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Yetişkinler için kısa binicilik turları, çocukları için pony at turları verilen Lüleburgaz mekanları arasında, 101 dönüm arazi üzerinde kurulmuş nadide mekanlardandır. Marmara Bölgesi’nden oldukça fazla konuk ağırlayan İstanbul at çiftliği Olimpos ‘ta 15 adet at bulunmaktadır. Özel binicilik eğitimleri ve yarışlara hazırlık eğitimleri alabilirsiniz. 8 dönüm araziye kurulu organizasyon fiyatları, düğün konseptine göre belirlenmektedir. Olimpos At Çiftliği’nde gezintiye çıkarak hem doğal manzarayı izleyebilir hem de mekanları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

kır düğünü organizasyonu

Beyaz Bahçe Etkinlikleri Nelerdir?

Düğün, sünnet düğünü, nişan kına gecesi, kır düğünü yerleri, kır nikahı gibi hizmetler sunulmaktadır. Olimpos ‘ta konser, festival, özel organizasyon ve davetler ile fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Çiçekli salıncak süsleme, nazar boncuklu ağaç, masa süsleme, ne kadara mal olur sorusunun belirleyici ögelerindendir. Masa konsepti, yemek ve alkol seçeneği kendi hesabınız için belirtilmektedir. Sanatçı ve gösteri talebi, gelin yolu süsleme, kokteyl ve karşılama alanı etkinlikleri, kır düğünü ne kadara mal olur sorusunun cevaplarındandır. Misafirlerin yer seçeneklerine göre fiyat listesi çıkarılmaktadır. 8 kişilik 120 adet yuvarlak masa ile hazırlanan İstanbul at çiftliğinde 4 farklı menüden birini seçerek hesabınızı çıkarabilirsiniz. Deneyimli halkla ilişkiler personelimiz, detaylı bilgilendirme yapacak ve talebinize göre kır düğünü mekanları ve fiyatları hakkında bilgi sunacaktır.

Kır Düğünü Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Olimpos Atlı spor Kulübü’nde organizasyon fiyatları kapalı veya açık alan tercihine göre belirlenmektedir. Alkollü veya alkolsüz sunumlar, kokteyl seçeneği, pist ve alan süslemesi,  organizasyon fiyatları belirlemektedir. Konuk sayısı, nikah veya nişan seçeneği, kutlanan etkinliğin içeriğine göre mekanları ve fiyatları oluşturulmaktadır. Geçtiğimiz senede yüzlerce kır düğününe ev sahipliği yapan Olimpos, 2016 da en ekonomik ve kaliteli hizmetlerden seçilmiştir. İstanbul ve Çorlu’da kır düğünü mekanları arasında en çok tercih edilenlerden olmuştur. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile Lüleburgaz mekanları ve Tekirdağ spor tesislerinin en seçkin mekanı olarak devam etmekteyiz. 2017 yılı ekonomik seçenekleriyle, rüya gibi düğün ve nikah fırsatı sunmuştur. Detaylı bilgi için http://www.olimposatlisporkulubu.com/iletisim/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.

olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-01
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-02
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-03
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-04
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-05
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-06
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-07
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-08
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-09
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-10
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-11
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-12
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-13
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-14
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-15
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-16
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-17
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-18
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-19
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-20
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-21
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-22
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-23
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-24
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-25
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-26
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-27
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-28
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-29
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-30
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-31
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-32
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-33
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-34
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-35
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-36
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-37
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-38
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-39
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-40
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-41
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-42
olimpos-atli-spor-kulubu-beyaz-bahce-43
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
TELEFON HATTIMIZ AKTİF (0282 606 04 90) - TIKLA ARA